خدمات ما

تعمیر و تغییر


وقتی چیزی که می‌پوشیم رو دوست داشته باشیم، اعتماد به نفس‌مون بیشتر می‌شه، می‌تونیم حضور موثرتری توی جامعه داشته باشیم و با بقیه بهتر ارتباط برقرار کنیم. هدف ما همینه که شما از پوشیدن لباس‌تون لذت ببرید. جدا از اون، استفاده از یه لباس سالم و مرتب، همیشه به‌صرفه‌تر از خرید یه لباس جدیده و با سرویس تعمیروتغییر، می‌شه روزهای بیشتری از پوشیدن لباس مورد علاقه‌تون لذت ببرید و خاطره‌های بیشتری باهاش بسازید. تعمیروتغییر، یکی از مهم‌ترین تمایزهای ما با بقیه‌ست. برای این که بهتر با این سرویس آشنا بشید، به این مثال توجه کنید: تصور کنید که پالتوی مورد علاقه‌ی شما، که قسمت آرنج آستینش پاره شده، دیگه با مُد جدید این روزها نمی‌خونه و باید کوتاه‌تر بشه. هم پارگی آرنج و هم کوتاه کردن پالتو، کار ماست. علاوه‌بر اون، شما می‌خواید که تزییناتی روی یقه‌ی پالتو اضافه بشه. همه‌ی این‌ها، توی کلینیک پوشاک لنزا لنزی اتفاق می‌افته. وقتشه که دیگه از کهنه شدن لباس‌ها نترسیم!

لکه بری


لباس‌ها هیچ‌وقت از لکه‌ها در امان نیستن و ممکنه برای هر کسی پیش بیاد که لباسش رو اتفاقی لکه‌دار کنه. هر لکه‌ای قلق خودشو داره و ما این قلق‌ها رو بلدیم. می‌دونیم که با هر لکه چطور سروکله بزنیم تا برای همیشه از بین بره؛ انگار که هیچ‌وقت نبوده! حتی اگه شما خودتون هم حواس‌تون به لکه‌های لباس‌تون نباشه، ما همه‌چیز رو با دقت بررسی می‌کنیم و به جنگ تک‌تک لکه‌ها می‌ریم!

آسان شست


یکی از مهم‌ترین چیزهایی که توی سرویس آسان‌شست مدنظر قرار می‌گیره، مراقبت از لباس‌ شما موقع جابه‌جاییه! لباس‌ها برای ما اهمیت زیادی دارند و شما می‌تونید با خیال راحت اونا رو به ما بسپارید. علاوه‌بر این، خوش‌قولی هم خیلی برای ما مهمه! تمام سعی ما اینه که لباس شما رو سر ساعت تحویل بگیریم و سر ساعت هم خدمت شما تحویل بدیم!آسون‌تر از این هم می‌شه؟

تک شویی


مهم​‌ترین دلیل ما برای ارائه‌ی سرویس تک‌شویی، احساس راحتی و رضایت شماست. ما دوست داریم که نظافت لباس‌هاتون، همون‌جوری صورت بگیره که شما دوست دارید. پس اگر شما هم طرفدار سرویس تک‌شویی هستید، با حداقل پنج آیتم لباس به کلینیک پوشاک ما بیاید و مطمئن باشید که لباس‌‌هاتون، با باقی لباس‌ها شسته نمی‌شه.

بپوشید و بپوشانید


ما به تاثیر قدم‌های کوچیک باور داریم! فکر می‌کنیم که همه‌مون مسئولیتی داریم که برای انجامش، باید به هم کمک کنیم! ما می‌خوایم بامهری که توی دل شماست، روی لب بقیه لبخند بکاریم. شادی بقیه برای ما مهمه، چون برای شما هم مهمه! چون شما دغدغه‌مندید!

خدمات مربوط به پوشاک خاص


پوشاک خاص یعنی لباس‌هایی که دوخت اون‌ها، هزینه و دقت بیشتری می‌خواد (مثل لباس‌های ورزشی) یا لباس‌هایی که پارچه‌هاشون خاص‌تره. حتی لباس‌هایی که برای شما اهمیت و ارزش بیشتری دارند هم لباس خاص محسوب می‌شن! مثلا لباس‌های روز عروسی یا مراسم‌های دیگه، یونیفرم دوران دبیرستان یا پالتوی یادگار مادربزرگ. ما با دقت و احتیاط بیشتر و دستور‌العمل‌های مشخص هر لباس وارد عمل می‌شیم و خیال شما، می‌تونه راحت باشه که قرار نیست هزینه‌ی اضافه کنید یا مجبور بشید با خاطرات خوبی که ساختید، خداحافظی کنید!