برخورد و آشنایی اول، همیشه خیلی ساده به نظر می‌رسه، اما در عین حال خیلی سخته! چطور توی چند جمله، همه‌چیز رو در مورد خودمون بگیم؟

وقت و کلمه‌ها محدوده و ما باید بریم سر اصل مطلب، هر چند که دوست داریم بیشتر از اینا با شما حرف بزنیم! قبل از هر چیز باید بگیم که کلینیک پوشاک لنزا لنزی، یک ماجرای تازه و دوست‌داشتنی از سرویس‌های شست‌وشو و نگهداری از لباس‌هاست.

سعی ما اینه که شما از هر بار پوشیدن لباس‌هاتون لذت ببرید و بتونیم بهترین خدمات رو به شما ارائه بدیم! ما دوست داریم شما رو این‌جا ببینیم و از دیدن حس رضایت توی چشم‌هاتون، وقتی که لباس‌تون رو تحویل می‌گیرید، لذت ببریم!

تا قبل از این، هیچ کلینیک پوشاکی توی ایران نبود؛ ما اومدیم تا یه فصل تازه رو شروع کنیم. این که کلینیک پوشاک لنزا لنزی چه فرقی با بقیه‌ی خشک‌شویی‌ها داره، مفصله! این‌جا، ما به حال خوش لباس‌ها اهمیت می‌دیم و این مهم‌ترین تفاوت ماست. ما می‌خوایم که عمر «تازگی» لباس‌ها بیشتر باشه تا شما خاطرات بیشتری باهاشون بسازید.

ما، کارمون رو از تابستون سال ۹۹ شروع کردیم. تیم ما، جَوون، پرانگیزه و آموزش‌دیده‌ست! یه بال تخصص ما، دانش روز و یه بال دیگه، تجربه‌ایه که از کار با لباس‌ها به‌دست آوردیم. به نظر ما، کیفیت انتها نداره. ما، هر روز، با بهترین خودمون رقابت می‌کنیم تا استاندارد جدیدی برای شما تعریف کنیم. سعی ما اینه که روحیه‌ی مسئولیت‌پذیری‌مون رو حفظ کنیم و این فقط درباره‌ی لباس‌ها نیست. مثلا، وقتی که خواستیم کلینیک پوشاک لنزا لنزی رو راه بندازیم، به این فکر کردیم که چرا نباید از شوینده‌های دوستدار محیط زیست استفاده کنیم؟ چرا توی حرفه‌ی ما این‌قدر پلاستیک مصرف می‌شه و چرا ما این استفاده رو به حداقل نرسونیم؟! این وظیفه‌ی ماست نسبت به هر نفسی که می‌کشیم؛ نسبت به زمینی که بخشنده‌ست و آب از چشمه‌هاش می‌جوشه؛ زمینی که خونه‌‌ی همه‌ی ماست!

قراره که این‌جا، شما حس خوبی تجربه کنید! ما دوست داریم که با شما آشنا بشیم؛ پس به ما سر بزنید! در ادامه، بیشتر باهم صحبت می‌کنیم!

هنوز خیلی چیزا مونده که در مورد ما بدونید! این تازه اول قصه‌ست!

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان نرسیده به بزرگراه یادگار امام ​جنب خیابان جلیلوند، پلاک ۱۳۴